Zapraszamy do Filii nr 7 i 8 Książnicy Podlaskiej im. Łukasza Górnickiego w Białymstoku - nie tylko na wystawy!

Filia nr 8 Książnicy Podlaskiej - wystawa lapbooków z projektu SP 43 -Czytam książki z biblioteki.jpg

W czerwcu, lipcu i sierpniu serdecznie zapraszamy do Filii nr 7 i 8 Książnicy Podlaskiej im. Łukasza Górnickiego w Białymstoku, gdzie będzie można oglądać ciekawe wystawki.

W czerwcu w bibliotece przy ulicy Witosa 34 warto zobaczyć wystawę prac uczniów SP 43, którzy przygotowali książki w pudełku i lapbooki w ramach projektu ,,Czytam książki z biblioteki". W lipcu będzie tam prezentowana wystawa pokonkursowa ,,Czytanie jest THE BEST" - wojewódzkiego konkursu plastycznego organizowanego między innymi przez naszą szkołę.

W bibliotece przy ulicy Zielonogórskiej 2 do połowy lipca zapraszamy na wystawę książek w pudełku i lapbooków autorstwa uczniów naszej szkoły, natomiast w sierpniu na wystawę pokonkursową ,,Czytanie jest THE BEST".

Bardzo dziękujemy obu zaprzyjaźnionym ze szkołą filiom Książnicy Podlaskiej za wspaniałą wieloletnią współpracę!