Z PO WER po Londynie!

Uczniowie pracują z mapą i smartfonem - zdjęcie jako plakat.jpg

W ramach cyklu zajęć „Podróże z Erasmusem” uczniowie kl.4a na lekcji języka angielskiego pracowali z materiałami autentycznymi, przywiezionymi z mobilności w ramach projektu PO WER ,,Zgodnie współpracując, nauczymy się więcej – kontynuacja”. Były to mapy, foldery turystyczne, bilety i ulotki reklamowe przywiezione przez p. Dorotę Jabłońską  z Londynu. Lekcja dotyczyła nazw miejsc w mieście oraz szukania i wskazywania drogi do wybranych zabytków oraz charakterystycznych obiektów w stolicy Anglii. Uczniowie korzystali z internetowych słowników angielsko-polskich na swoich smartfonach. Poznawali nowe słówka w kontekście realiów, co na pewno wpłynie na lepsze ich zapamiętanie. Przewodnikiem po Londynie była nauczycielka języka angielskiego, pani  Anna Hapunik.

Na zdjęciach uczniowie klasy 4a podczas odkrywania miejsc na mapie Londynu.