Wyremontowana sala do języka angielskiego

Sala.jpg

20 marca 2024 r. odbyło się uroczyste otwarcie klasopracowni nr 205 – sali uczniów klasy IVb, których wychowawcą jest pani Emilia Bielawska.
Klasopracownia zyskała świeży, nowoczesny wygląd sali do nauki języka angielskiego. Z funduszu szkoły zakupiono nowe ławki i biurko nauczyciela. Dzięki pomocy pani Katarzyny Rudź - mamy uczennicy z klasy Vd, otrzymaliśmy rolety i meble z Fundacji Leroy Merlin. W sali znalazł się monitor interaktywny, który zapowiada lekcje pełne interakcji i nowych możliwości. Na uwagę zasługuje dodająca wnętrzu uroku i przyjemnej atmosfery piękna tapeta z widokiem Londynu, ufundowana przez sklep internetowy Tapetownia.com.
Otwarcie nowo wyremontowanej sali językowej było nie tylko okazją do świętowania, ale także dowodem wspólnoty i zaangażowania.
Szczególne podziękowania kierujemy do Rodziców uczniów klasy IVb, którzy poświęcili swój wolny czas i przeprowadzili remont podczas ferii zimowych. Ich praca i oddanie sprawiły, że sala językowa stała się miejscem, w którym nauka nabiera nowego wymiaru.