Ślubowanie uczniów klas pierwszych

pierwszoklasiści ślubują przy sztandarze 1.jpg

W piątek 17 września 2021 roku w naszej szkole odbyła się uroczystość ślubowania i pasowania uczniów klas pierwszych. O godz. 9:00 do sali gimnastycznej wkroczyli nasi najmłodsi w towarzystwie uczniów z klasy siódmej.
   Pierwszoklasiści w obecności Dyrekcji Szkoły odpowiadali na pytania dotyczące naszej ojczyzny oraz zaprezentowali krótki program artystyczny. Następnie ślubowali na sztandar szkoły. Dyrektor szkoły pan Andrzej Danieluk dokonał aktu pasowania na uczniów przedstawicieli klas, a wicedyrektor pani Marta Grzybowska wręczyła pamiątkowe dyplomy. Pozostali pierwszoklasiści zostali pasowani prze swoje wychowawczynie i również otrzymali dyplomy. Samorząd Uczniowski złożył życzenia i przygotował małym uczniom lizaki. Nie zabrakło również słodkiego poczęstunku, na który pierwszaki udały się do swoich sal.
   Kochane Pierwszaki! Cieszymy się, że jesteście już uczniami i życzymy Wam sukcesów w nauce. Niech zdobywanie wiedzy będzie dla Was radością! Powodzenia!