Rusza Szkolne Koło Turystyki Rowerowej

Ludzie_na_rowerach.jpg

Chyba nikogo nie trzeba przekonywać do zalet jazdy na rowerze. Turystyka rowerowa, pozwala nam na poznanie z bliska najcenniejszych walorów natury, zachwycić się najpiękniejszymi miejscami w naszym regionie, odwiedzić ciekawe zakątki, które raczej pominęli byśmy podróżując autem. To kontakt z naturą, a także aktywność fizyczna, dzięki której zachowamy odpowiednią kondycję, zregenerujemy siły psychiczne, a przede wszystkim jest pożyteczną rozrywką, wspaniałą przygodą i okazją do poznania nowych przyjaciół.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych uczniów, miłośników dwóch kółek, zainicjowaliśmy działalność w naszej szkole – „Szkolnego Koła Turystyki Rowerowej”. Opiekunami koła są pani Ewa Omelańczuk i pan Jan Siedlecki.
Działalność Koła w II półroczu roku szkolnego 2023/2024, będzie miała charakter pilotażowy i weźmie w niej udział 20 osobowa grupa uczniów z klas VI.

Pierwsza wyprawa rowerowa już w marcu!!!

Wszystkich uczniów klas VI, którzy chcą wziąć udział w działaniach koła - prosimy o zapoznanie się z regulaminem (do przeczytania lub pobrania w załączeniu)