Rodzinny Festyn Zimowy już za nami.

Festyn Szkolny 2022 - Kiermasz ozdób świątecznych.jpg

15 grudnia
odbył się Rodzinny Festyn Zimowy, pomimo mrozu na dworze atmosfera była bardzo ciepła.
Punktualnie o godzinie 16.00 wszystkich zgromadzonych gości powitał Dyrektor Szkoły pan Andrzej Uścinowicz. Życzył wszystkim udanej zabawy i złożył życzenia świąteczne oraz noworoczne.
Możliwości do udanej zabawy było mnóstwo. ��
Część artystyczna zgromadziła na rodziców, rodzeństwo i uczniów naszej szkoły.
Było tłoczno, a niestety nie wszystkim udało się wejść. Widzowie mogli zobaczyć:
- Szkolny Zespół Teatralny Abrakadabra
- Krasnoludki z oddziału przedszkolnego
- Sówki z klasy 0A
- Uczniów klas III śpiewających pastorałkę
- Uczniów klasy 4c w inscenizacji w języku angielskim „The lost Snowflake”
- Tancerzy ze studia tańca Top Dance
Ogromne brawa dla wszystkich występujących!!! I oczywiście dla ich opiekunów!!!
Nie zabrakło również innych atrakcji, takich jak stoiska artystyczne, malowanie twarzy, stoisko Uwolnij Książkę, kiermasz ciast, kiermasz ozdób świątecznych  czy też gra losowa. Dzieci mogły wykonać pamiątkową fotkę z Mikołajem na fotościance, a także wziąć udział w zabawach sportowych.  Wszystkie stoiska, fotościankę, kawiarenkę z ciastami i napojami przygotowali i opiekowali się nimi nauczyciele z naszej szkoły. Pracy duuuużo, ale było warto!!!  Bardzo dzielnie pomagali im uczniowie zarówno z Samorządu Szkolnego, jak i Wolontariusze.  Koordynowaniem festynu zajęła się p. Margaryta Bójko-Klebus  wraz z p. Barbarą Taylor.

Drodzy Rodzice, zaprzyjaźnieni Babcie i Dziadkowie, wszyscy, którzy w tym roku przyczynili się do sukcesu Festynu!
Dziękujemy za olbrzymią pracę, jaka została włożona w przygotowanie wspaniałych stroików świątecznych, za przepyszne ciasta i różnego rodzaju gadżety na grę losową oraz książki na stoisko biblioteki
Sponsorami tego wydarzenia byli: Kino Helios Białystok, KZK spółka z o.o. Białystok oraz Rada Rodziców SP nr 43. Dziękujemy!
To dzięki Państwa zaangażowaniu oraz dzięki sponsorom udało się zebrać niebagatelną kwotę: 6 672, 63 zł.
Gra losowa 485,50 zł
Kawiarenka czyli ciasta i kawa 3686,50 zł
Biblioteka 413,63 zł
Stroiki 2 087,00 zł

Pieniądze zebrane podczas Festynu zasilą szkolny fundusz remontowy (a za pieniądze zebrane na stoisku Uwolnij książkę zostaną zakupione nowości do szkolnej biblioteki).
Jeszcze raz wszystkim serdecznie dziękujemy!
Fot. p. Marek Chowański