Podziękowania za e-tomik ''Poems from a Drawer"

Mapa Samolot Podróż Pocztówka.jpg

Kolejny e-tomik ,,Poems from a Drawer" dotarł nie tylko do laureatów naszego konkursu, ale również do rówieśników autorów z różnych europejskich krajów, w tym do Chorwacji i Portugalii.

Tehnička škola Požega z Chorwacji oraz Agrupamento de Escolas Dr. Júlio Martins z Portugalii - z których bibliotekami od lat współpracuje nasza szkolna biblioteka - zarekomendowały ebook swoim uczniom.

Bardzo nam miło, że z obu szkół dostaliśmy oficjalne podziękowania, a nieoficjalnie wiele przemiłych i ciepłych słów. Dotarły do nas maile pełne uznania dla naszej inicjatywy i ebooka - a przede wszystkim dla poetów i tłumaczy, dzięki którym problemy, emocje, radości i smutki młodych Podlasian trafiły do tak szerokiego grona odbiorców.