Patriotyczne śpiewanie dzieci z oddziałów przedszkolnych i klas I - III

Ucznioiwe klas -1-3 i dzieci z oddziałów przedszkolnych z flagami na wspólnym zdjęciu.jpg

10 listopada uczniowie z klas III c i III d pod kierunkiem pań Ireny Daszuty i Katarzyny Kozaczuk przygotowali część artystyczną spotkania z okazji 105 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.
W ,,Patriotyczne śpiewanie" zaangażowane były wszystkie dzieci z klas I - III oraz oddziałów przedszkolnych. Każda z klas zaprezentowała pieśń patriotyczną lub wiersz o tematyce narodowej.
Dziewczynki z  klas III c i III d wystąpiły z układem tanecznym z flagami.
Patriotyzm i miłość do Ojczyzny wszystkich występujących dzieci nagrodzono gromkimi brawami. Każdy z uczestników tego wydarzenia otrzymał na pamiątkę biało-czerwoną chorągiewkę. Uroczystość zakończono wykonaniem pamiątkowego zdjęciem.
Serdecznie dziękujemy WSZYSTKIM za zaangażowanie i przygotowanie tak pięknej uroczystości.