Dyrektor szkoły przemawia podczas akademii.jpg

11 listopada w naszym kraju obchodzimy Narodowe Święto Niepodległości. Z tej okazji 10 listopada w szkole odbyło się wiele spotkań i uroczystości dla wszystkich grup wiekowych. Dzieci uczciły ten dzień, przychodząc w strojach galowych z przypiętymi kotylionami.
Dzieci z grup przedszkolnych wzbogaciły swoją wiedzę na temat naszego Państwa, poznawały symbole Narodowe i śpiewały piosenki patriotyczne.
Uroczyste apele dla uczniów z klas I – III przygotowały dzieci z klasy III B pod opieką pani Margaryty Bójko-Klebus oraz uczniowie III C pod opieką pani Grażyny Ostaszewskiej-Gawryluk.
Uczniowie z klas IV – VIII przybliżyli sobie historię naszego kraju, a także zostali wprowadzeni w patriotyczny nastrój dzięki akademii, na której wystąpili szóstoklasiści z kl. VI C.
Samorząd Uczniowski jak co roku prowadził na przerwach akcje wspólnego klejenia kotylionów, recytowania patriotycznych wierszy, śpiewania patriotycznych pieśni i wspólnego tańczenia poloneza.

Zapraszamy do obejrzenia fragmentów apeli i spotkań na szkolnym facebooku.