Mikołajki w Lawendowym Zaścianku

Mikołajki – to nie tylko czas otrzymywania upominków, ale również dawania czegoś innym od siebie. Z tego powodu 5 grudnia, przy pięknej zimowej pogodzie, uczniowie klasy IV c odwiedzili podopiecznych Domu Opieki „Lawendowy Zaścianek”.

Dzieci przedstawiły krótką inscenizację Mikołajkową oraz zaprezentowały układ taneczny do świątecznego utworu „Jingle bell rock”. Uczniowie wraz z Seniorami śpiewali kolędy m.in. z akompaniamentem Wiktora na gitarze. Podopieczni Domu Opieki otrzymali słodkie upominki oraz wykonane na lekcji plastyki karty świąteczne. Dzieci natomiast przy poczęstunku rozmawiały z Seniorami. Wzruszeniu i podziękowaniom nie było końca.

Przedsięwzięcie zostało zorganizowane dzięki inicjatywie i zaangażowaniu Rodziców uczniów klasy IV c, a szczególnie Paniom Ewie Waszkiewicz i Monice Zielenkiewicz. Dzieci do występu przygotowała wychowawczyni - pani Danuta Danilewicz we współpracy z paniami: Barbarą Magnuszewską i Małgorzatą Stempniewską.