Medal „Diligentiae – za pilność” dla Szymona Borowskiego

Szymon i pani Sakowicz z medalami.jpg


Nowy rok szkolny rozpoczęliśmy od wspaniałego wydarzenia. Absolwent naszej szkoły Szymon Borowski otrzymał z rąk prezydenta miasta Białegostoku Tadeusza Truskolaskiego medal „Diligentiae – za pilność”.

Podczas miejskiej uroczystości w XI Liceum Ogólnokształcącym w Białymstoku wyróżniono  88 uczniów, którzy dzięki uczciwej i rzetelnej pracy, dążeniu do zdobywania wiedzy i wszechstronnego rozwoju osiągnęli znaczące sukcesy i mogą stanowić inspirację dla innych. Nagrodzeni uczniowie wskazywali swoich mistrzów – nauczycieli, którzy swoją postawą i postępowaniem zmobilizowali ich do pilności, systematyczności i wspierali w rozwoju. Szymon jako swoją mistrzynię wskazał panią Małgorzatą Sakowicz, nauczycielkę języka polskiego.

Serdecznie gratulujemy Szymonowi Borowskiemu i pani Małgorzacie Sakowicz tej prestiżowej nagrody

Szkoła Podstawowa nr 43
im. Simony Kossak w Białymstoku
15-662 Białystok
ul. Stroma 16

tel/fax 85 6611143 (7.30-15.30)
tel. 511086962 (15.30-7.30)
mail: sp43@um.bialystok.pl
www.facebook.com/SP43.Bialystok

Powrót na początek strony