Laureaci wojewódzkich konkursów czytelniczo-plastycznych

Z radością i dumą przedstawiamy laureatów dwóch wojewódzkich konkursów czytelniczo-plastycznych: ,,Czytanie jest THE BEST" oraz ,,Z postaciami literackimi przez epoki: komiks inspirowany lekturą. Edycja 3: Renesans".
  W pierwszym nagrodę w kategorii uczniów klas I - III otrzymał Borys Stepaniuk z klasy I C, a Nikola Pietranik z klasy VIII A została wyróżniona w kategorii uczniów klas VII - VIII.
  W konkursie na komiks Marta Kalicja z klasy V D zajęła trzecie miejsce, a Wiktoria Kalicka (V D) - drugie.
  Gala rozdania nagród i wyróżnień odbyła się 29 maja 2023 r. w budynku Centrum Edukacji Nauczycieli na ulicy Złotej 4 tuż przed inauguracją akcji Rozczytane Podlaskie. Zaproszenie na to wydarzenie było dla laureatów z klas I - VI niezwykle atrakcyjną nagrodą. Kolejną stanowiła możliwość osobistego spotkania z pisarzem Tomaszem Samojlikiem, który wręczał laureatom obu konkursów dyplomy, chętnie rozdawał autografy, pozował do zdjęć i nikomu nie odmawiał chwili rozmowy.
   Szczerze gratulujemy uczniom i ich opiekunom.