Gratulujemy kolejnym laureatom!

Puchar z napisem Gratulujemy.gif

Z dumą informujemy, że kolejni uczniowie naszej szkoły zostali laureatami ogólnopolskich, wojewódzkich i międzyszkolnych konkursów:

Julia Magnuszewska 5c - l miejsce w Ogólnopolskim konkursie recytatorskim ,,Prawda o Sybirze"
Kinga Gawryluk 7a - II miejsce w Ogólnopolskim konkursie recytatorskim ,,Prawda o Sybirze"

Ignacy Gaiński 5b - NAGRODA w Ogólnopolskim konkursie poetyckim ,,Moje miasto i region w Unii Europejskiej"
Adam Młynik 5b - NAGRODA w Ogólnopolskim konkursie poetyckim ,,Moje miasto i region w Unii Europejskiej"

Gabriel Woroszyło 3d - wysoki wynik w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego pod patronatem naukowym Instytutu Filologii Angielskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Paulina Sidorczuk 3a - wyróżnienie w ,, Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangur 2023"
Gabriel Woroszyło 3d - wyróżnienie w ,, Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangur 2023"

Aleksandra Kamińska 1c - I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym "Magia obrazu - ilustracja do utworu Aleksandra Fredry "
Julia Stasiak 1c - II miejsce