Głosuj na projekt O 27 w Budżecie Obywatelskim!

Plakat reklamujący projekt O 27.jpg

Prosimy wszystkich Uczniów, Rodziców i Pracowników naszej szkoły o oddanie głosu na nasz projekt O27 w głosowaniu na Budżet Obywatelski 2024.

Od 26 września do 9 października każdy mieszkaniec Białegostoku, zarówno dorosły, jak i niepełnoletni może oddać swój głos!

Zgodnie z zasadami BO zagłosować można tylko jeden razwypełniając kartę do głosowania w wersji elektronicznej lub papierowej. Osoby niepełnoletnie też mogą głosować, jednak zgodę na to musi wyrazić rodzic lub opiekun prawny – wypełniając formularz dołączony do karty głosowania.

W wersji papierowej można zagłosować w Urzędzie Miejskim przy ul. Słonimskiej 1, w Centrum Aktywności Społecznej przy ul. Św. Rocha 3 i w Departamencie Obsługi Mieszkańców przy ul. J.K. Branickiego 3/5.

Aby zagłosować na nasz projekt i Internecie:

WEJDŹ NA STRONĘ (link poniżej):
Elektroniczna karta do głosowania

WYPEŁNIJ FORMULARZ:
Wpisz imię, nazwisko, wiek, adres zamieszkania, podaj adres e-mail. Jeśli jesteś osobą niepełnoletnią musisz mieć zgodę rodzica.

WYBIERZ PROJEKT:
      O27 ,,Higiena szkolna na miarę XXI wieku"

WYŚLIJ:
Zagłosuj, klikając przycisk ,,wyślij" na końcu formularza

POTWIERDŹ ODDANIE GŁOSU:
Po zagłosowaniu zaloguj się na swoją pocztę, kliknij w link aktywacyjny w otrzymanej wiadomości. Dopiero kliknięcie w link aktywacyjny jest potwierdzeniem oddania głosu. Brak kliknięcia w link jest równoznaczny z nieoddaniem głosu. Zdarza się, że wiadomości przychodzą dopiero następnego dnia.

Dziękujemy!