Finalistka Samorządowego Konkursu Nastolatków ,,Ośmiu Wspaniałych"

Baner Konkursu Osmiu Wspaniałych.jpg

W tegorocznej XXIX białostockiej edycji Samorządowego Konkursu Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych” - czyli konkursu, który ma na celu propagowanie idei wolontariatu oraz bezinteresownej pomocy innym - wzięło udział 541 młodych wolontariuszek i wolontariuszy w kategorii indywidualnej i grupowej.
Uroczystość kończąca tę edycję konkursu odbyła się 3 kwietnia 2024 r. w Auli Magna Pałacu Branickich w Białymstoku. Podczas gali laureaci i finaliści otrzymali z rąk prezydenta Białegostoku Tadeusza Truskolaskiego statuetki i dyplomy.

Z dumą informujemy, że tytuł finalistki otrzymała uczennica naszej szkoły - Aleksandra Łoś z klasy VIIc.
Olę do konkursu zgłosiła koordynatorka szkolnego wolontariatu w SP 43, pani Joanna Zieziula.

Olu, dziękujemy za wszystko, co robisz i gratulujemy sukcesu!