Festiwal Teatrów Szkolnych ,,MAŁA SCENA" w SP 43

dzieci na tle parawanu z napisami Festiwal Teatrów Szkolnych Mała Scena.jpg

To już 7. edycja Regionalnego Festiwalu Teatrów Szkolnych ,,MAŁA SCENA" w SP 43.

W tym roku na ,,Małej Scenie" gościliśmy ponad 100 młodych aktorów. Były chwile wzruszeń i zadumy, romantyczne akcenty oraz duża dawka humoru. Serdecznie dziękujemy p. Joannie Minkiewicz i p. Joannie Kosińskiej za pracę w jury i każdą iskierkę życzliwości. Dziękujemy również p. dyrektorowi Andrzejowi Uścinowiczowi za serdeczne słowa skierowane do młodych aktorów oraz przypomnienie historii teatru; p. wicedyrektor - Marcie Grzybowskiej za wręczenie dyplomów i nagród, a Rodzicom za przygotowanie pysznej uczty i miłe upominki.

Festiwal Teatrów Szkolnych został przygotowany przez grupę teatralną ,, Abrakadabra'' , (kl. 5c, 5b, 7a, 8e i 8d) pod opieką p. Anety Polak-Karpowicz.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji na szkolnym Facebooku