eTwinning Quality Label za projekt "Teaching through games"

eTwinning Quality Label.jpg

Z dumą i radością donosimy, żę nasza szkoła otrzymała Krajową Odznakę Jakości - eTwinning Quality Label za międzynarodowy projekt eTwinning "Teaching through games".
    Wzięły w nim udział szkoły z: Rumunii, Chorwacji, Grecji, Słowacji i Turcji. Celem projektu było zaangażowanie uczniów w naukę języka angielskiego z wykorzystaniem narzędzi TIK.
    Uczniowie kl. IV c podnieśli swoje kompetencje językowe, społeczne i cyfrowe, a  wspólne działania z rówieśnikami z innych krajów sprawiły, że wzrosła ich otwartość na innych, tolerancja i dostrzeganie różnorodności kulturowej. Wszyscy uczniowie kl. IV c  otrzymali certyfikat - Odznakę Jakości za ten projekt.
   Koordynatorkami projektu w naszej szkole były panie: Danuta Danilewicz i Anna Hapunik.

Gratulacje!!!!!