Dzień Otwarty SP 43

5 marca w naszej Szkole odbył się Dzień Otwarty. Zaprosiliśmy do nas przyszłych pierwszoklasistów wraz z opiekunami.
Przy wejściu gości witali przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego, wręczali wydrukowaną na drukarce 3D koniczynkę z napisem SP 43 i informację o tym, co będzie można zobaczyć i w czym wziąć udział. Spotkanie rozpoczął zespół muzyczny Gadu-Gadu, zaraz po nim wystąpił zespół teatralny Abrakadabra z przedstawieniem "Szkolny tramwaj". Występy obu zespołów nagrodzone zostały gromkimi brawami.

Pod mikroskopem znalazł się banan. Roboty photon zapraszały do zabawy. Można było pouczyć się języka angielskiego. Drzwi szeroko otwarte były w wypożyczalni i czytelni. W kilku salach potrzebne były zręczne rączki - prace plastyczne, zabawki logopedyczne, slime, opaski na głowę... Dzieci bezpiecznie bawiły się z prądem z kulą plazmową. Na sali gimnastycznej przygotowane były tor przeszkód dla najmłodszych.
Dziękujemy Gościom za odwiedziny i  Nauczycielom SP 43 za super przygotowane zajęcia.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji na szkolnym Facebooku.