Dzień Bibliotekarza i Bibliotek w SP 43

Dzień Bibliotekarza kolaz.jpg

8 maja obchodzimy Dzień Bibliotekarza i Bibliotek rozpoczynający Ogólnopolski Tydzień Bibliotek.

8, 9 i 10 maja szkolna biblioteka gościła dzieci z oddziałów przedszkolnych i klas I – III, które przyniosły do wypożyczalni radosne uśmiechy, dobry humor, serdeczne życzenia oraz przecudne laurki, kwiatki i odrobinę słodyczy. Dla pań z biblioteki i uczniów z aktywu bibliotecznego były to więc wyjątkowo słodkie dni!

Za przepiękne prace, przemiłe, przeurocze życzenia bardzo dziękujemy wszystkim Czytelnikom z oddziałów przedszkolnych i klas I – III, a ich Wychowawczyniom za pamięć i życzliwość!

Na relacje z wydarzeń przygotowanych przez szkolną bibliotekę z okazji Tygodnia Bibliotek - zapraszamy wkrótce.

Zobacz fotorelację z obchodów Dnia Bibliotekarza i Bibliotek w naszej szkole.