Dyrektor Szkoły zaprasza na Festyn Rodzinny

Plakacik festynu.png

Szanowni Rodzice!

Serdecznie zapraszam Państwa na nasz festyn bożonarodzeniowy, który odbędzie się 14 grudnia 2023 roku (czwartek) w godzinach 16:00-18:00.

Będzie to wspaniała okazja, aby spędzić czas w gronie rodziny, przyjaciół i nauczycieli, delektując się świąteczną atmosferą i korzystając z licznych atrakcji, które przygotowaliśmy.

Po raz pierwszy odbędzie się też świąteczna aukcja usług i przedmiotów przekazanych Szkole przez sponsorów i Rodziców (w załączeniu lista usług wystawionych na aukcję). Inne atrakcje to zdjęcia z Mikołajem, foto-budka, występy artystyczne, kiermasz ciast, stoiska z ozdobami świątecznymi, malowanie twarzy, stoiska językowe, artystyczne, stoisko Caritas, Eleos i inne. Środki zebrane podczas festynu, zostaną przekazane na konto Rady Rodziców, do wykorzystania na cele remontowe (sukcesywna renowacja sal lekcyjnych).

Zapraszam.