Biblioteczna loteria świąteczna

Dwaj chłopcy w zabawnych, świątecznych nakryciach głowy rozdają prezenty. Dziewczynka otrzymuje wygraną nagrodę. W tle inne dzieci zagląda do swoich toreb z nagrodami.

Ostatni tydzień nauki stacjonarnej w naszej bibliotece minął w gwarnej, świątecznej atmosferze. Od poniedziałku do czwartku tłumy czytelników odwiedzały wypożyczalnię, żeby wybrać książkę na święta oraz wziąć udział w loterii świątecznej.
Każdy los krył drobną nagrodę, a kilkanaście losów specjalnych obdarzyło uczniów cenniejszymi wygranymi. Największa nagroda specjalna przypadła uczennicy klasy IV d.
Główne losowanie odbyło się w piątek na długiej przerwie. Pomocnymi elfami byli: Filip z klasy V b i Daniel z klasy VI a - członkowie aktywu bibliotecznego.
Wszystkim życzymy radosnych Świąt Bożego Narodzenia!!!

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z naszej loterii: