Aktyw biblioteczny i klasa I b na Międzynarodowych Targach Książki w Białymstoku

Gzregorz Kasdepke podpisuje swoje książki (5).jpg

Z okazji Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich uczniowie z aktywu bibliotecznego (z klas IV - V) i klasy I b (z wychowawczynią panią Barbarą Taylor) wzięli udział w 9. Międzynarodowych Targach Książki w Białymstoku
    Najważniejszym punktem wyjazdu było spotkanie autorskie z panem Grzegorzem Kasdepkem, który promował swoją nową książkę ,,Koronkowa robota". Wiele emocji wzbudziły też króciutkie indywidualne spotkania z pisarzem podczas rozdawania przez niego autografów. Niektórzy prosili też o wspólne zdjęcia. Autor bestsellerowych książek dla najmłodszych nikomu nie odmawiał, dla każdego znalazł miłe słowo i bardzo indywidualną dedykację.
     Czytelnicy z naszej szkoły dokonali też fantastycznych książkowych zakupów (i to nie tylko dla siebie, ale i dla członków swoich rodzin), a i zbiory szkolnej biblioteki przy okazji wzbogaciły się o kilka egzemplarzy...
       Targi trwają jeszcze w sobotę i w niedzielę, warto je odwiedzić!