35-lecie szkoły oczami uczniów

spektakl grupy teatralnej Abrakadabra.jpg

1 kwietnia (w piątek) w sali lustrzanej odbyła się kolejna  akademia z okazji 35-lecia SP 43. Na widowni pojawili się uczniowie klas 4-8. Obejrzeli film o historii szkoły przygotowany przez uczniów ze szkolnego koła dziennikarskiego oraz spektakl w wykonaniu grupy teatralnej „Abrakadabra”. Wręczono dyplomy i upominki wyróżnionym w konkursie recytatorskim „Ścieżkami wartości”. Nagrody wręczone poprzedniego dnia i wyróżnienia ufundowała Rada Rodziców. Uczniowie wysłuchali także zespołu muzycznego Gadu-Gadu, który zaśpiewał dwie piosenki: „Z naszymi marzeniami” oraz „Możesz wszystko”. Na koniec głos zabrała wicedyrektor SP 43 Marta Grzybowska. Całość uwieńczyły gromkie brawa uczniów. Uroczystość doszła do skutku dzięki współpracy: Anety Polak-Karpowicz, Barbary Magnuszewskiej, Małgorzaty Stempniewskiej, Stanisława Łazuka oraz Katarzyny Draniewicz.